Co děláme


Na serveru Letímsvětem.cz najdete novinky ze světa cestování, rady, tipy a recenze z cest, blogy od cestovatelů ze Slezska, z Moravy a Čech. Nově také rubriku „Svět letadel“, ve které nakouknete do světa letectví. Letímsvětem dále organizuje a pořádá přednášky jak pro školy, tak pro širokou veřejnost.

Další novinkou je také založení vlastního blogu. Letímsvětem má silné zázemí a nabízí plnou podporu v provozování a propagaci.

Píšeme a blogujeme    Cestovatelské eventy    Přednášky pro školy    Založit blog

Ten pocit, který člověk zažívá na cestách, je k nezaplacení, a proto je škoda ho zažívat jen jednou do roka. Někde na dovolené u moře, stále na stejném místě, ve stejný čas a ideálně s již dopředu sestaveným jídelníčkem. Cestování znamená dnes mnohem více. Ať už jedeme za čímkoliv a kdekoliv, tak vždy zažijeme nové situace, poznáme nové lidi, místa či jiné kultury. A to je právě ten naplňující pocit radosti, který člověk na cestách zažívá.

– Redakce Letímsvětem

Naše poslání

Projekt Letímsvětem byl založen na konci roku 2015 za účelem podpory lidí, kteří by rádi někam cestovali, ale chybí jim inspirace. Někteří z nich možná inspiraci mají, ale vždy si najdou nějaký důvod, proč cestu raději odložit. To je samozřejmě špatně. Letímsvětem je tu proto, aby dokázalo, že žádná cesta se nemůže odložit, protože pak člověk ztratí ty jedinečné zážitky a pocity, které na cestách číhají. Jsou to chvíle, které člověka dokáží v životě posunout kupředu a naučí vás brát věci s nadhledem, stačí vidět, jak lidé žijí jinde ve světě. A že na cestování není čas? Hloupost, i jediný den stačí k tomu, aby jste odcestovali a nasáli novou energii! O tom ví své, zakladatel projektu, Lukáš Wisla.

Cestuj, poznávej, inspiruj sebe a ostatní.

– Lukáš Wisla