Wisla Letí Světem

Pěti hvězdičkový luxus u Hard Rock Hotel Panama


Asi si říkáte, jak je možné, jak se tři floutci z Havířova dostali do jednoho z nejluxusnějších hotelů ve Střední Americe. Je to jednoduché.

Vydali jsme se na trip po Panamě, chtěli jsme ji projet celou křížem krážem a to se nám povedlo. Během cesty jsme vyzkoušeli snad všechny druhy noclehů. Spali jsme pod širákem, v hostelu, v hotelu na vodě, přímo na pláži, v horách a dokonce jsme byli nuceni jednu noc přenocovat v autě a to když jsme nestihli dojet na místo určení. Zkrátka a dobře, už nám chyběl jen luxusní hotel. Pak jsem zjistil, že jeden z 21 Hard Rock Hotelů světa je i v Panama City a my měli vybráno!

Hard Rock Hotel Panama

Předpokládám, že většina z vás zná nebo alespoň už slyšela o síti podniků Hard Rock Café. Jeden máme dokonce i u nás v Praze. Ten kdo si koncept Hard Rock Café oblíbil, měl by rozhodně navštívit i některý z Hard Rock Hotelů a zažít tak nocování ve stylu rockové hvězdy!

Booking, příjezd do hotelu a noční párty

Hotel jsme bookovali noc předem a to rovnou z bazénu hotelu, kde jsme byli ubytovaní předešlý den. Ten pohled na náš mini hotel a 66 patrový Hard Rock prostě stál za výměnu. Druhý den po příjezdu na hotel nás uvítal portýr, který nám ochotně vytáhl batohy z auta a druhý portýr se postaral o jeho zaparkování. Připadali jsme si trochu divně, když jsme mu npředáváli náš špinavý „kočár“ plný plechovek od piva, obalů od svačiny a hlavně … měl jen tři kola. Cestou k hotelu jsme totiž píchli píchli a na výměnu nebyl čas. Tím jsme kompletně odšpuntovali náš pobyt v luxusu!

Náš Panamský kočárHard Rock Hotel PanamaHard Rock Hotel Panama Hard Rock Hotel Panama Hard Rock Hotel Panama

Check-in proběhl v pořádku, dostali jsme ještě voucher za věrnost s 20 USD na pivo. Stačilo to na 3 Corony, což bylo milé uvítání. Dostali jsme pokoj ve 43. patře. Výše to bohužel nešlo, ale i tak byl ten výhled z pokoje fascinující. No nic, šlo se do plavek a sjeli jsme do 11 patra, kde byla terasa s obrovským venkovním bazénem. Opět fascinující a to především ten výhled!

Corona, střešní bazén a chill Hard Rock Hotel panama Hard Rock Hotel Panama

V 8 večer se bohužel bazén i venkovní vířivky zavíraly a nám tedy nezbylo nic jiného, než se pohodově usadit do vnitřního boxu a objednat si vodní dýmku. Stála 23 USD a byla to opravdu rozumně uložená měna!

Nastala krátká pauza a odpočinek na pokoji. Převlékli jsme se do slušnějšího oblečení, ať nevypadáme jako vidláci z teplákova a vyjeli jsme do 62 druhého patra, kde o párty nebyla nouze. Navíc zde opět byl úžasný výhled, tentokrát na celé noční Panam City.

Hard Rock Hotel PanamaHard Rock Hotel PanamaHard Rock Hotel PanamaHard Rock Hotel Panama

Na závěr jsme si pak nechali přízemí, kde bylo klasické Hard Rock Café s živým koncertem! Je prostě paráda, mít vše pod jednou střechou.

mdeHard Rock Hotel Panama

Snídaně opět jako rocková hvězda

Snídaně v Hard Rocku? Naprosto ideální začátek dne! Zažil jsem několik 4 hvězdičkových snídaní, ovšem ta 5 hvězdičková v Hard Rocku prostě neměla chybu. Začal bych džusy, kterých bylo na výběr z 8 druhů ovoce. Ano, „pouze“ z osmi, takže když někdo remcal, že si nevybral, připravili jakýkoli další na přání. Následovala taková ta klasika, jako ovoce, zelenina, sýry, salámy, vajíčka na několik způsobů, 18 druhů párků (jelikož v Panamě snad nic jiného kromě párků ani nejedí) a anglická slanina. Jo, málem bych zapomněl na zapečené brambory. Já ovšem vyrazil k separátnímu pultu, kde mi velmi ochotná a příjemná kuchařka připravila na přání skvělou omeletu přesně podle mých představ.

Snídaně v Hard Rock Hotelu Panama Snídaně v Hard Rock Hotelu Panama Omeleta na přání

Jako dezert jsme využili čokoládovou fontánu na fondue. To nám ale nestačilo, tak jsme se Zdendou vydali pro čerstvé Passion fruit. Cestou jsme natrefili na láhev Cavy (výborný sekt), takže stačilo sehnat skleničky, jahody a výsledkem bylo dezertní menu jak se patří.

Nebyla by to ale snídaně bez digestivu. Vyrazil jsem na další obchůzku a zanedlouho objevil self bar s ingrediencemi na Bloody Mary. Tož půllitr do ruky, decák Grey Goose vodky, nějaké to koření, celer, rajčata a zakončení výtečné snídaně bylo na světě!

Snídaně v Hard Rock Hotelu PanamaSnídaně v Hard Rock Hotelu PanamaSnídaně v Hard Rock Hotelu Panama

Pak následovala vířivka na střeše, bazén a tak by se dalo pokračovat stále dokola! Stay Hard Rock!

A kolik celá tahle sranda stála?

A konečný účet za tenhle zážitek? Jedna noc pro 3, fitcentrum, klub, bazén a vířivka na terase, bomba výhled, rockový koncert, pivka, vodní dýmka, snídaně a samozřejmě spousta alkoholu …

Ráno nám přistál účet pode dveřmi … přišlo zděšení, nevěřícné pohledy! Dohromady nás to celé vyšlo na lidových 203 dolarů a 79 centů!

Výhled z Hard Rock Hotelu PanamaNáš pokoj v Hard Rock Hotel PanamaHotelové fitko a GYM Radio

Do komentářů mi prosím napište, proč jezdíte na dovolenou pořád dookola na stejné místo k moři, kde se musíte k smrti nudit? Vždyť my si moře taky užili a ještě zažili skvělou párty v „rokáči“! Tohle vám žádná cestovka nenabídne!

 

Komentáře

Wisla Letí Světem
Ruský Tokyo Drift před Moskevskou státní univerzitou
Wisla Letí Světem
Keňa s batohem za dva týdny „Co a jak bylo?“
Wisla Letí Světem
Vzdálená exotika jménem Okinawa