Partneři


Los Capolitos

Mladý zcestovalý podnikatel Jan Kapolka se rozhodl do Moravskoslezského Kraje přivézt trochu Mexika a proto se rozhodl založit společnost Los Capolitos, která disponuje dvěma bistry s pravým mexickým jídlem. Los Capolitos se stalo naším partnerem na cestovatelských eventech pro Severní Moravu.

capolitos_web_logo

www.capolitos.cz

Hotelová škola a obchodní akademie Havířov

Střední škola nabízející odborné vzdělání se spoustou možností výjezdů do zahraničí. Chuť cestovat škola podporuje již u studentů prvních ročníků. Proto jsme neváhali a rádi se stali partnery této školy, abychom také studenty podpořili.

hopa.obaka-havirov.cz

Hotelová škola a obchodní akademie Havířov

Vyšší odborná škola Havířov

Starší bratr s vyšším vzděláním Hotelové školy a obchodní akademie v Havířově. Nabízí stejné možnosti v cestování, a proto rádi podporujeme i tuto školu, již druhou v pořadí.

vos.obaka-havirov.cz

logo-vos-uvod

Letímsvětem.cz je ryze český cestovatelský projekt a právě proto jsme rádi za české značky, produkty, které jsou našimi partnery a můžeme je hrdě podporovat doma i v zahraničí.

Rádi vyvážíme české značky do zahraničí, abychom je světu ukázali. Stejně tak jako rádi podporujeme české společnosti, které nám určitým způsobem přináší kus zahraničí k nám do Česka.


  • V případě zájmu o získání bližších informací o partnerství s projektem Letímsvětem nás neváhejte kontaktovat.