Novinky

Buďte s námi každý den v Keni – Sledujte Facebook Letímsvětem.cz


Dnes večer odlétám směr Nairobi, kde se zítra dopoledne potkám se svou polovičkou Paťou, která přiletí z Rwandy. Měli bychom tam přistát hned za sebou, takže z letiště vyrazíme spolu. Čeká nás tam pak nějaká „práce“ i zábava.

Navštívíme třeba sloní a žirafí útulek. Takové to, jak si vám lehne minislon do klína a vy mu pod chobot tankujete mlíko… Na to se těšíme! Pak půjdeme do místního sirotčince, předat věci, které jste darovali. Těch věcí není málo, ale máme velký problém se sirotčincem, momentálně žádný nemáme domluvený, trochu selhala komunikace. To ale nevadí, nějak to zvládneme, najdeme a věci předáme.

Pak bychom měli přejet do Mombasy, odkud vyrazíme na safari, kde strávíme minimálně noc v divočině. V Keni žijí snad všechny zvířata, které můžete najít v zoo. Teda, až na ledního medvěda a ostatní zimní tvory. Každopádně lvy a hyeny mi bude stačit vidět jen z dálky. Nejvíc se těším na žirafu, nosorožce a zebru. Žirafa mě fascinuje odjakživa, ani nevím proč. Asi mi připadá, že všechny žirafy jsou dámského původu. Tak doufám, že nepotkám žádného žirafáka. Nosorožec je jasný, u něj chci vidět nos. A zebra? U ní chci zjistit, jestli si to udělala sama. Víte, jestli je zebra na přechodě namalovaná podle zebry s nohama anebo zebra s nohama je přemalovaný kůň podle zebry na přechodě…

Joo, myslím, že to bude zajímavé zjištění. Ale konec konců, o tom to cestování je, ne? Tak sledujte Facebook, budeme se tam snažit rozluštit všechny tyto africké záhady a mile rádi se s vámi o ně podělíme.

Africa Kenya Keňa Africa Kenya Keňa Africa Kenya Keňa Africa Kenya Keňa packing to Kenya packing to Kenya

Komentáře

Novinky
Již brzy se dočkáte Letímsvětem.cz v novém kabátu!
Novinky
Zítra ráno se probudíme v Gruzii
Novinky
Roaming brzy končí, od června budeme volat v EU zadarmo