Rady a recenze

Athény letecky s Czech Airlines a ubytování v Best Western hotelu za 2.799,- Kč


Jde o pouze dvoudenní výlet. Ovšem lety jsou nastaveny tak, aby člověk strávil dva plnohodnotné dny v destinaci a šetřili vaši dovolenou. Dva dny jsou pak dlouhá doba na poznání antických památek, jako je chrám Parthenon či neznámější akropole světa Acropolis. Určitě pak stihnete ochutnat i pravý řecký gyros, tzatziki či souvlaki.

Letecké spojení

Odlet je naplánován na 2. 3. 2016 z Prahy v 5:10 hodin ráno s příletem do Athén v 8:45 místního času. Let je operován Českými Aeroliniemi s číslem letu OK1902. Cesta zpět je druhý den, tedy ve čtvrtek 3. 3. 2016 ve 23:15 s příletem do Prahy 50 minut po půlnoci, linkou OK1903.

Letadlo ČSA

Cena této zpáteční letenky se trochu liší v závislosti na prodejci letenek, avšak nejlevnější je v tuto chvíli poskytovatel letenek GO TO GATE s celkovou cenou 2.347,- Kč. Rezervovat letenku můžete zde: http://cz.gotogate.com/make-your-flight-reservation.

Doprava z/na letiště

Pro letištní transfer můžete využít autobusu, metra či vlaku. Autobusem se do centra dostanete nejlevněji, ovšem je to příliš zdlouhavé a nekomfortní. Nejlepší volbou je tedy metro. Pořídit si můžete zpáteční jízdenku, která je platná 48 hodin za cenu 10 EUR.

Ubytování

Ubytování v Athénách je celá škála, já však volím zlatou střední cestu, dvoulůžkový pokoj ve 3 hvězdičkovém hotelu. Nejlevnější momentální možností je Minoa Athens Hotel s cenou pokoje 765,- Kč / 900,- Kč se snídaní. Což je za cenu pro dva úsměvné a velice výhodné.

Minoa Athens Hotel

Pokud však nechcete riskovat kvalitu ubytování, běžte po zaručeném komfortu řetězce Best Western. V centru jsou hned tři hotely tohoto řetězce. Například si můžete vybrat Best Western My Athens Hotel s cenou dvoulůžkového pokoje 873,- Kč / 1.057 se snídaní.
Best Western My Athens Hotel

Příjemnou cestu Vám přeje Letímsvětem.cz

Komentáře

Rady a recenze
Našel jsem si cestu k Českým dráhám – Jídlo v Pendolinu
Rady a recenze
Ukrajina – Extra levné dobrodružství – Kolik co stojí?
Rady a recenze
Příští destinace: pláž, oceán a surfing